Kecskeméten, a Bács- Kiskun Megyei Ügyvédi Kamarában, 2015. október hó 16. napján a  Bács- Kiskun, Békés és Szegedi Ügyvédi Kamarák ügyvédjelöltjeinek részvételével tartották meg a hagyományos regionális büntető perbeszéd versenyt.
Kamaránk ügyvédjelöltjei - már hagyományosan - most is jól szerepeltek.

A verseny végeredménye:

Első helyezett:  Dr. Plesovszki Tímea ( Szegedi Ügyvédi Kamara, Dr. Bába István )
Második helyezett: Dr.Balogh Csilla ( Békés Megyei Ügyvédi Kamara, Dr. Vári Ádám )
Harmadik helyezettek ( megosztva ): Dr. Tóth Nikolett ( Szegedi Ügyvédi Kamara, Dr. Halász Ügyvédi Iroda)
                                                          Dr. Nagy Zita ( Szegedi Ügyvédi Kamara, Dr. Palánki Zsolt )

A verseny első helyezettje részt vesz a 2015. november hó 02. napján Budapesten tartandó országos döntőn!

A résztvevőknek gratulálunk!

Szegedi Ügyvédi Kamara Elnöksége