Tisztelt Szegedi Ügyvédi Kamara!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a MÁV-START Személyszállító Zrt. „Ügyvédi tevékenység ellátása (a MÁV-START Zrt. munkavállalóinak jogi képviselete szabálysértési és büntetőeljárásokban, illetve a kapcsolódó általános ügyvédi feladatok ellátása)” tárgyban beszerzési eljárást indított a mai napon 2019. június 27. 12:00 órai ajánlattételi határidővel. A beszerzéssel kapcsolatos összes információ a MÁV-START Zrt. honlapján a https://www.mavcsoport.hu/mav-csoport/beszerzesi-hirdetmenyek/ugyvedi-tevekenyseg-ellatasa-mav-start-zrt-munkavallaloinak-jogi linken elérhető.

Kérjük, lehetőség szerint (pl. elektronikus hírlevelükben vagy a kamarai honlapon történő közzététellel) szíveskedjenek a Kamara tagjait a pályázatról tájékoztatni, mivel a büntető- és szabálysértési ügyekkel foglalkozó tagjaik számára a pályázat relevanciával bírhat.

Tisztelettel és Köszönettel:

Varga Fanni Erzsébet

Beszerzési Müködéstámogatás

Közbeszerzési szakértő

Leírás: Leírás: cid:<a href=

MÁV-START Zrt.

Beszerzési Igazgatóság

1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 54 – 60.

Mobil: 0036 30 342 9122

Email: varga.fanni.erzsebet@mav-start.hu