A Szegedi Ügyvédi Kamara ügyvédjelöltek részére perbeszédversenyt rendez büntető ügyszakban.

A verseny időpontja: 2017. június hó 02. ( péntek ) 09 óra

Helye: a Kamara székhelye, 6722 Szeged, Gutenberg u.4.

Jelentkezési határidő: 2017. május  hó 26. 12 óra

Felhívom az ügyvédjelölteket, hogy a fenti határidőig jelentkezzenek e-mailben  a kamara Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mailcímén  az elérhetőségeik ( telefon,e-mail ) megadásával, mely jelentkezések után 2017. május hó 29-én a választható jogeseteket megküldjük a versenyzők részére.

A verseny első három helyezettje díjazásban részesül és továbbjut a területi döntőbe, amely az idén Szegeden kerül megrendezésre.

A verseny díjai:

1. hely: bruttó 50.000,- Ft
  2. hely: bruttó 30.000,- Ft
  3. hely: bruttó 20.000,- Ft

Várjuk minél több ügyvédjelölt jelentkezését!

Felhívom az ügyvédjelöltek figyelmét arra is, hogy legalább egy alkalommal a versenyen való elindulás kötelező!

Szeged, 2017. május  hó 09.

Jó versenyzést és sok sikert kívánva:

Dr. Török Béla

elnökhelyettes