Tisztelt Kolleganők, Kollegák!

Emlékeztetőül felhívnám újból mindenki figyelmét a jövő héten 2017. október hó 05. napján 16 óra 30 perckor a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara nagytermében ( Szeged, Párizsi krt. 8-12, 6721) dr. Csomós Tamás a Békés Megyei Ügyvédi Kamara Elnöke, Az új Be.-t előkészítő kodifikációs bizottság Magyar Ügyvédi Kamara által - dr. Bánáti János  elnök úr mellett - delegált tagja "Szép remények, meghiúsult(?) várakozások, avagy a büntető eljárás megújuló rendszere " címmel  tart előadást.

A napokban jelent meg VÉDŐI SZEMMEL - Tanulmányok és karcolatok a büntető anyagi és eljárásjog tárgyköréből címmel az előadó könyve a HVG-ORAC gondozásában.

A mellékletben megtalálható könyv promóciós anyaga. (HVG-ORAC ismertető, borító és a könyvbe való belelapozást lehetővé tevő link).

Kiemelést érdemel az, hogy ez az első olyan jogi kiadvány, ami érdemben foglalkozik az új Be. szabályozásával.

A könyv valószínűleg megvásárolható lesz az előadáskor is!

Melléklet 1 | Melléklet 2

Szeged, 2017. szeptember hó 28.

dr.Török Béla

elnökhelyettes