Kedves Kollégák!

Szeretnénk tájékoztatni a tisztelt tagságot, hogy 2023. október 6. napján Gyulán került megrendezésre a regionális perbeszéd verseny, amelyen a Kecskeméti, a Szegedi és a Békés Megyei Ügyvédi Kamarák helyi versenyein első három helyezést elért versenyzők vehetett részt.

A három tagú zsűri (Dr. Szász Attila a Kecskeméti Ügyvédi Kamara elnöke, Dr. Magyar György a Békés Megyei Ügyvédi Kamara elnökségi tagja és Dr. Krizsán Szilárd a Szegedi Ügyvédi Kamara oktatási bizottságának tagja) egyhangú véleménye szerint a verseny igen magas színvonalú volt, amelyen

-          dr. Komáromi Katalin a Kecskeméti Ügyvédi Kamara képviseletében a 3. helyet,

-          Ifj. dr. Csanálosi Ákos a Békés Megyei Ügyvédi Kamara képviseletében a 2. helyet és

-          dr. Jasik Márk (munkáltatója: dr. Császi Zsüliet) a Szegedi Ügyvédi Kamara képviseletében az 1. helyet szerezte meg.

Dr. Jasik Márk kollégánknak - aki győzelmével jogot nyert az országos döntőn való részvételre - szívből gratulálunk!

Dr. Császti Zsülietnek köszönjük, hogy a jelölt számára lehetővé tette a részvételt.

Köszönettel:

Farkas Csaba