Kedves Kamarai Munkatársak!

Frissítés történt az e-letét nyilvántartó rendszerrel kapcsolatban, annak érdekében, hogy csökkenjen a bejelentkezési hibák száma, melyet a rendszerek közti kapcsolatok módosításával lehetett csak elérni.

Az e-letét rendszerbe való sikeres bejelentkezéshez a következők szükségesek:

- helyes KASZ számot írjanak be az ügyvédek bejelentkezéskor

- az OÜNY rendszerben aktív státusszal rendelkezzen az ügyvéd

- az OÜNY rendszerben az ügyvédhez legyen iroda vagy székhely hozzárendelve

- az elektronikus aláíráson szereplő név egyezzen meg az OÜNY rendszerben tárolt ügyvédi névvel vagy személyi igazolvány szerinti névvel

- az elektronikus aláíráson szereplő kamarai név egyezzen meg az OÜNY rendszerben tárolt kamarai névvel (itt megjegyezném, hogy nem szükséges teljes egyezőség, mint a névnél. Tehát helyes pl.: Pécsi Ügyvédi Kamara, BAZ Megyei Ügyvédi Kamara is)

Felmerülő probléma esetén keressenek bizalommal.

Üdvözlettel

Ravasz Nóra

Keyserve Informatikai Szolgáltató és Tanácsadó Kft.

Cím: 1052 Budapest, Régiposta utca 19. III. emelet 3.

Telefon: +36 30 910 2552