Kedves Elnök Kolléganők/Kollégák!

Szíves tájékoztatásul továbbítom dr. Cserba Lajos a Borsod-Abaúj Zemplén Megyei Ügyvédi Kamara elnökének a felhívását.

Amennyiben a fenti felhívásra valaki jelentkezik, kérem vegye fel a kapcsolatot dr. Cserba Lajos elnök úrral. /20/ 9472-378/

Egy miskolci ügyvéd kollégánk hagyatékában maradt több mint 50 halászlé- és halételek előkészítésével kapcsolatos receptgyűjtemény.

Erre vonatkozóan egy emlékkötetet tervezünk kiadni, amelyben az ország különböző részein jogászok által készített, vagy kedvelt halászlé elkészítési módot jelenítenénk meg, egy-egy fotóval kiegészítve.

Abban kérném segítségeteket, hogy ha kamarátok területén ismertek olyan, a témában jártas ügyvédet, vagy a jogi pályán ismert hivatásrendbeli amatőr szakácsot, akkor adjátok meg elérhetőségemet a részére, hogy hozzá tudjon járulni a az emlékkötet nívójához.

Előre is köszönöm közreműködéseteket.

Tisztelettel: dr. Török Béla elnök