Tisztelt Kolleganők, Tisztelt Kollegák!

Ezúton tájékoztatom a tagságot, hogy a 2023. szeptember 29. napjára /péntek/ napjára meghirdetett -  a Szegedi Ügyvédi Kamara szervezésében – kreditpontos oktatás új helyszínen és új időben kerül megrendezésre.

Az új időpont:

2023. SZEPTEMBER 28. /CSÜTÖRTÖK/ 9-12 ÓRA

Az új helyszín :

AGORA /SZEGED, KÁLVÁRIA SGT. 23. SZÁM/

Az előadók és a témakör változatlan!

A változás oka, hogy 2023. szeptember 29. napján /péntek/ a Magyar Jogászegylet Szervezete is tart egy figyelemre méltó előadás, így ezzel az ütközést el tudjuk kerülni.

/A Magyar Jogászegylet felhívását korábban már megküldtük a tagság részére kör e-mail formájában/

Felhívom a tisztelt kolleganők és kollegák figyelmét, hogy aki korábban már regisztrált a Szegedi Ügyvédi Kamara szervezésében meghirdetett – szeptemberi -  kreditpontos előadásra, annak nem kell mégegyszer regisztrálni a fenti változás miatt!

Szeged, 2023-09-14

Tisztelettel: dr. Török Béla elnök