Tisztelt Kolleganők, Tisztelt Kollegák!

Ezúton tájékoztatom a tagságot, hogy az elmúlt hét végén elindult a Magyar Ügyvédi Kamara Facebook oldala.

Az oldal az alábbi linkről elérhető:

Miután több más hivatásrend és a társkamarák is rendelkeznek már hosszabb ideje FB oldallal, ezért a MÜK fontosnak tartotta a közösségi oldalon történő megjelenést, és ott a folyamatos részvételt.

Az oldal cikkekkel, illetve bejegyzésekkel való feltöltése folyamatos, a tervek szerint heti két bejegyzést lesz majd közzétéve.

Az oldal szerkesztését az alábbi Szerkesztőbizottság koordinálja dr Havasi Dezső elnök úr és dr. Holczer Ferenc főtitkár úr rendszeres tájékoztatása mellett: dr. Zárai Eszter, dr. Krantz Orsolya (Budapest), dr. Csetneki Attila (Eger), dr Csetneki Gábor (Nagykanizsa) és dr. Becker Tibor (Tatabánya), közreműködik továbbá a MÜK oldaláról Ónodi Szilvia.

Amennyiben bárkinek közzétételre gondolt cikke, vagy ötlete volna, kérem jelezze azt a Magyar Ügyvédi Kamara felé.

Szeged, 2024. január 16.

Tisztelettel: